3 hodnocení

NEJVĚTŠÍ SHOW MEN4QUEEN 20.01.2024

Adresa: Kongresové centrum Praha, 5. května 1640/65, 140 21 Praha 4-Nusle

TO MUSÍŠ ZAŽÍT !

 
VARIANTA
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Momentálně nedostupné (>5 ks) Momentálně nedostupné (>5 ks) Momentálně nedostupné (>5 ks) Momentálně nedostupné (>5 ks) Momentálně nedostupné (>5 ks) Momentálně nedostupné (>5 ks) Momentálně nedostupné (>5 ks) Momentálně nedostupné (>5 ks) Momentálně nedostupné (>5 ks) Momentálně nedostupné (>5 ks) Momentálně nedostupné (>5 ks) Momentálně nedostupné (>5 ks) Zvolte variantu
4 999 Kč 4 999 Kč 4 999 Kč 2 499 Kč 2 499 Kč 2 499 Kč 1 999 Kč 1 999 Kč 1 999 Kč 1 099 Kč 1 099 Kč 1 099 Kč od 1 099 Kč
Kategorie: Praha

MEN4QUEEN - GRAND FINÁLE

 

$TRIP STORY v KONGRESOVÉM CENTRU PRAHA

 

Show na kterou jste čekali! 

 

Men4Queen je mezinárodní tým tanečníků jehož posláním je zboření mýtů o vnímání pánského striptýzu jakožto vulgární podívané a posunout jej směrem k umění a divadlu.

V dnešní době roste počet úspěšných, nezávislých, sofistikovaných, moderních žen, které jsou často pohlceny dnešní uspěchanou dobou, prací a povinnostmi a velmi snadno zapomínají či nemají čas zastavit se a věnovat se samy sobě a svým vnitřním pocitům.

Sportovní, energičtí muži s pečlivým smyslem pro detail mají jediný záměr: radost dámám, posílení sebevědomí a nezapomenutelné chvíle plné vášně. Kombinace show, standupu a prvotřídní choreografie tvoří dojemnou, podmanivou a zábavnou představu, oslovující ženy všech věkových skupin.

 

JEDINEČNÁ A NEJVĚTŠÍ SHOW SVÉHO DRUHU NA SVĚTĚ

 

Tento nový a vzrušující projekt představuje exkluzivní pánskou show na evropské úrovni. V rámci této nevšední zážitkové show můžete očekávat nejen bezpečné a působivé prostředí pro oslavu ženské síly a krásy, ale také jedinečné hosty, kteří tuto událost zdůrazní. Kromě kvalitního standupu, emotivní choreografie a zábavného moderování nabízíme i nevšední hosty, kteří dodají show další rozměr a nezapomenutelnou atmosféru.


Tak neztrácej čas... a rezervuj si svoji vstupenku na $TRIP STORY show v KONGRESOVÉM CENTRU Praha!

 

Vstupenky:

DIAMOND - přednostní vstup do prostoru, exkluzivní sezení u pódia s jmenovkou, welcome drink, dárková taška s exkluzivním vínem od jjh world, kalendář men4queen A3, podpisové kartičky, kalendář do kapsy, exkluzivní focení s tanečníky MEN4QUEEN, meet & greet

GOLD - sezení v sektoru vyznačeném GOLD blíž k pódiu ( welcome drink, slevový voucher 20% na nákup věcí Men4Queen, sezení v předních řadách u pódia )

SILVER - sezení v sektoru vyznačeném SILVER ( slevový voucher 10% na nákup věcí Men4Queen)

BRONZE - sezení v sektoru vyznačeném BRONZE ( základní vstupenka )